kompleksowa-opieka

Kompleksowa opieka

Naszym zadaniem jest zapewnienie Państwu kompleksowej opieki zdrowotnej, która oparta jest na najnowszych światowych standardach w dziedzinie diagnostyki, rehabilitacji medycznej oraz na treningu funkcjonalnym.

Indywidualny plan terapeutyczny

Dla każdego Pacjenta układamy indywidualny plan terapeutyczny, na który składa się zespół technik manualnych oraz ćwiczeń wykonywanych w obecności terapeuty, wspomaganych przez tzw. zadania domowe. Terapia w miarę potrzeb uzupełniana jest poprzez odpowiednie zabiegi fizykalne.

Indywidualny plan terapeutyczny opieramy na standardach IFOMPT (International Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Therapists), doświadczeniu w pracy z Pacjentami oraz szczegółowym wywiadzie medycznym.

indywidualny-plan-terapeutyczny
usługi-na-najwyższym-poziomie

Usługi na najwyższym poziomie

Zależy nam żeby Centrum Terapii Manualnej Fizjoterapia Bomba, było miejscem przyjaznym dla każdego naszego Pacjenta, stwarzającym jak najlepsze warunki, pozwalające na powrót do zdrowia w możliwie optymalny sposób.

Chcemy, aby nasze usługi były świadczone zawsze na najwyższym poziomie, dlatego też stale poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach, zarówno w roli słuchaczy, jak i instruktorów. Doświadczenie zbieramy także poprzez wymianę wiedzy i obserwacji z innymi specjalistami w zakresie fizjoterapii oraz medycyny, tak w trakcie oficjalnych konferencji, jak również podczas nieformalnych rozmów przy różnych okazjach.

fizjoterapiabomba--logo

Zapraszamy:

od poniedziałku do piątku
rejestracja telefoniczna

tel. 693 632 774
ul. Partynicka 14/U1

50-031 Wrocław

fizjoterapiabomba@gmail.com
www.fizjoterapiabomba.pl