Bartosz Bomba

sabina-warta

Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, dyplomowany terapeuta manualny MTII według standardów IFOMPT.

Od lat rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc wielu kursach czy sympozjach, dzięki czemu mogę szybciej i skuteczniej diagnozować oraz rozwiązywać problemy moich Pacjentów, jednak to codzienna praca z Pacjentami uczy mnie najwięcej. Każdy przypadek jest inny i do każdego z nich należy podejść indywidualnie.

Pasję do zawodu zaszczepili we mnie rodzice, także fizjoterapeuci, z którymi dzielę się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Czerpię wiele radości z pracy z ludźmi, a efekty nierzadko ciężkiej i żmudnej terapii są najlepszym wynagrodzeniem zarówno dla mnie, jak i moich Pacjentów.

Po pracy relaksuję się uprawiając sport, a największą moją pasją jest tenis, któremu najchętniej poświęcałbym każdą wolną chwilę. W ostatnich latach zainteresowałem się surfingiem, zaś zimą regeneruję się na snowboardzie. Uwielbiam przebywać wśród zaśnieżonych szczytów górskich i oddychać zmrożonym, czystym powietrzem.